Hakkımızda

TEM-SEM, 2004 yılında laboratuvar cihazları ithalatı ve pazarlaması ile faaliyete başlamıştır.

Tecrübesi ve bilgi birikimiyle, sürekli gelişmekte olan TEM-SEM, mümessilliğini üstlenmiş olduğu yurtdışı firmalarıyla birlikte sürdürdüğü çalışmalar neticesinde, laboratuvar kurulumu standartlarının Türkiye’deki gelişimine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz alanda Türkiye’nin  önde gelen kuruluşları ile yarışmak, teknolojik gelişmelerde öncü olmak, müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak TEM-SEM firmasının temel ilkesidir.

TEM-SEM limited şirketi, ilkeli yaklaşımı, yüksek ve devamlı kalite anlayışı, kesintisiz hizmet için yapılanması, uzman ekip yapısı ve imza attığı projelerle ülkemizin örnek şirketlerinden biridir.Performans ve verimliliğe odaklanarak kurulduğu günden bu yana Türkiye  pazarında hızla büyüyen bir şirket olmaya devam etmiştir.
Biz, toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.

Copyright © 2014 TEM-SEM | Designed by medyANKA